تعمیر ماینر-تعمیر هشبرد-تعمیر پاور ماینر

اگر به تعمیر ماینر احتیاج دارید، تا اینجا مسیر درستی را آمده اید

تعمیر ماینر نیاز به تجربه، تخصص، مهارت، ابزار و تجهیزات خاص دارد که فقط از یک مرکز تعمیرات ماینر مورد اعتماد قابل انجام است. علاوه بر این، به دلایل مختلف، انتقال این دستگاه ها کار ساده ای نیست و مسلم است که یک مرکز معتبر که خدمات تعمیر ماینر ، تعمیر هشبرد ، تعمیر پاور ماینر می تواند بهترین گزینه باشد.ما در کنار شما هستیم همراه با یک تیم توانمند و سرشار از تجربه با کمک دستگاه های روز دنیا دستگاه ماینر شما را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن سرویس کنیم و اگر تمایل به مشاوره رایگان در زمینه تعمیر ماینر خود دارید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را مطرح نمایید و در صورت لزوم برای تعمیر ، دستگاه را به مرکز تعمیرات ماینر ارسال نمایید.

تعمیر ماینر

معرفی گروه فنی تخصصی تعمیرات کارونت

گروه تعمیرات کارونت با بیش از 5 سال سابقه کار خود را در ضمینه تعمیر بردهای الکتریکی شروع کرد و هم اکنون افتخار دارد با تعمیر بیش از ۱۰۰ برد موفق در این ضمینه و با تکیه بر دانش متخصصین خود شروع به فروش و تعمیر انواع دستگاه های ماینر نموده است.امید است با همکاری شما و لطف پروردگار بهترین خدمات را به مشتریان و همکاران عزیز در زمینه فروش و تعمیر انواع دستگاه های ماینر ارائه دهیم .

ویژگی های بارز تیم کاری سرای شبکه

استفاده از کارشناسان مجرب
استفاده از کارشناسان مجرب
ارائه گارانتی و پشتیبانی
ارائه گارانتی و پشتیبانی
تضمین قیمت و کیفیت
تضمین قیمت و کیفیت

رویه کاری تعمیرات ماینر درکارونت

1 (1)

تماس با کارشناسان کارونت

در ابتدا با متخصصان کارونت تماس بگیرید و مشکل دستگاه ماینر خود را در میان بگذارید .کارشناسان ما بهترین مشاوره در زمینه تعمیرات ماینر شما در اختیار شما قرار می دهند و دستگاه ماینر شمار را برای تعمیر پذیرش می کنند.

2 (1)

ارسال دستگاه برای تعمیر

در مرحله دوم دستگاه را شخصا به تعمیرات کارونت آورده و به کارشناسان ما با توضیحات درست در رابطه با مشکل دستگاه با کارشناسان در میان گذاشته ، در صورت عدم تحویل حضوری برای تعمیر می توانید دستگاه را برای ما ارسال کنید.

3 (1)

مشخص کردن هزینه و زمان تحویل

در گام نهایی اگر مشکل دستگاه مشخص بود همان لحظه زمان و هزینه را به شما اعلام می کنند در غیر اینصورت دستگاه برای تست های بیشتر نزد کارشناسان خواهند ماند تا زمان و هزینه دقیق به شما اعلام گردد 

لازم به ذکر است تمامی دستگاه های تعمیری به مدت 24 ساعت مهلت تست خواهند داشت