نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته برای منازل ، اداره ها و فروشگاه ها امروزه بسیار ضروری است و از طرفی نصب دوربین در مکان های مختلف باعث امنیت و نظم گردیده است . باتوجه به ضروریت  نصب دوربین مداربسته در مکان های مختلف ، یکی از دغدغه های مردم چگونگی نصب و راه اندازی دوربین مداربسته است.با ما باشید تا در این مقاله شما را به گام به گام با آموزش نصب دوربین مداربسته اشنا کنیم تا به راحتی بتوانید خودتان نصب را انجام دهید و یا اگر تمایل دارید که این کار توسط متخصصان مجرب و آموزش دیده به صورت کاملا حرفه ای و با ظرافت بالا انجام گردد می توانید با متخصصان ما تماس گرفته و در ارتباط با قیمت نصب دوربین مداربسته، عوامل موثر بر هزینه نصب دوربین مداربسته و… مشاوره رایگان دریافت کنید .

نصب دوربین مداربسته

معرفی گروه فنی مهندسی کارونت در زمینه نصب دوربین مداربسته

گروه فنی مهندسی کارو با بیش از ۱۰ سال سابقه کار خود را در ضمینه سیستم های امنیتی و حفاظتی شروع کرد و هم اکنون افتخار دارد با بیش از ۱۰۰ پروژه موفق در این ضمینه و با تکیه بر دانش متخصصین خود شروع به فروش کلیه تجهیزات شبکه و سیستم های امنیتی و حفاظتی نموده است.امید است با همکاری شما و لطف پروردگار بهترین خدمات را به مشتریان و همکاران عزیز در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته ارائه دهیم .

ویژگی های بارز تیم کاری کارونت
استفاده از کارشناسان مجرب
استفاده از کارشناسان مجرب
ارائه گارانتی و پشتیبانی
ارائه گارانتی و پشتیبانی
تضمین قیمت و کیفیت
تضمین قیمت و کیفیت
رویه کاری نصب دوربین مداربسته شرکت کارونت
1 1

اعزام کارشناس به محل پروژه 

برای اجرای یک پروژه اصولی و باکیفیت نیاز است تا کارشناس حرفه ای در محل نصب دوربین حضور داشته باشد تا بر اساس استانداردهای روز نیاز شنجی را به عمل آورند.

2 1

دریافت وجه و خریداری اجناس 

 ابتدا کار 30 درصد مبلغ فاکتور را از کارفرما گرفته تا وسایل مورد نیاز پروژه را خریداری شود در زمان آغاز پروژه 30 درصد و در زمان تحویل و پایان مابقی فاکتور را دریافت می کنیم .

3 1

زمان شروع پروژه

زمان اجرای پروژه بعد از اولین دریافتی از کارفرما 24 ساعت و یا کمتر می باشد

تعرفع های نصب دوربین مداربسته در سال 1401

نصب دوربین آنالوگ (AHD) 70 هزار تومان

نصب و راه اندازی دوربین تحت شبکه (IP) 120 هزار تومان

نصب و راه اندازی دستگاه 100 هزار تومان

هزینه نصب میکروفن 50 هزار تومان

نصب دوربین های گردان (PTZ) 200 هزار تومان

 نصب و تجهیز رک دوربین 100 هزار تومان

هزینه کابل کشی 5 هزار تومان (هر متر)

هزینه داکت کشی 6 هزار تومان (هر متر)

هزینه فلکسی کشی 6 هزار تومان (هر متر)

قیمت های فوق بر حسب تعرفه بازار می باشد و هیچ استناد معتبر برای تعرفه ها وجود ندارد در برخی پروژه به دلیل سختی کار و دشوار نصب ، هزینه ها متغییر خواهد بود

سوابق کاری گروه مهندسی کارونت

شرکت جهان ترمز – تهران

کارگاه تولیدی پوشاک محمدی – شهریار

شرکت پارس ماشین – تهران

کلینیک تخصصی کودکان ایران – تهران

پرورش شتر مرغ -سنندج

کارخانه ادینس – آمل

انبار همراه اول – تهران

اداره راه و شهرسازی – ازنا

بانک اقتصاد نوین – تهران

بانک دی – تهران

اداره آموزش و پروش – سنندج

دبیرستان ابوریحان – سنندج

کمپ ترک اعتیاد باران – همدان

بازار میوه و تره بار قلهک – تهران

سوله سیمان نجفی – کرج

شرکت ماندگار صنعت ساختمان – تهران

انبار کاش سرامیک رهبر – کرج

آموزشگاه زبان پروان – کرج

بازار میوه و تره بار غزل قلعه – تهران

کمپ ترک اعتیاد زندگی نو – سنندج

بازار میوه و تره بار صادقیه – تهران

بازار میوه و تره بار خاوران- تهران

بازار میوه و تره بار صادقیه – تهران

شهرداری شهرستان سریش اباد – کردستان

و صدها پروژه موفق در زمینه نصب دوربین مداربسته اماکن و منازل

نمونه دوربین های نصب شده گروه مهندسی کارونت
نصب دوربین مداربسته در تهران کلینیک تخصصی کودکان ایران
نصب دوربین مداربسته در تهران کلینیک تخصصی کودکان ایران
نصب دوربین مداربسته در پرند بازار میوه و تره بار
نصب دوربین مداربسته در پرند بازار میوه و تره بار
نصیب دوربین مداربسته در منزل
نصیب دوربین مداربسته در منزل
نصب دوربین مداربسته در شهر تهران
نصب دوربین مداربسته در شهر تهران
نصب دوربین مداربسته در تهران میردادماد
نصب دوربین مداربسته در تهران میردادماد
نصب دوربین مداربسته در تهران مهد کودک مهدیه
نصب دوربین مداربسته در تهران مهد کودک مهدیه
مواردی که باید برای یک پروژه نصب دوربین مداربسته لحاظ کرد

بودجه اختصاصی در نظر گرفته شده برای نصب دوربین مداربسته

برای اجرای یک پروژه  بودجه اختصاصی بسیار حائز اهمیت است چون تعیین کننده کیفیت اجرای کار است و بودجه تعیین شده برای نصب دوربین مداربسته هر پروژه متفاوت است . هزینه اجرای پروژه باید منطقی باشد نه هزینه زیادی در نظر گرفته شود که پول اضافه خرج شود که نیاز نیست و هزینه کمی در نظر گرفته شود که کیفیت کار و تجهیزات خریداری شده پایین باشد که کارفرما بعد از مدتی کوتاهی مجبور به تعویض و اجرای دوباره پروژه شود .

تجهیزات مورد استفاده برای نصب دوربین مداربسته

برای هر پروژه ای باید دوربین‌های مناسب و مختص آن پروژه انتخاب کرد نباید انتظار داشته باشیم که برای یک تولیدی بزرگ و یا یک کارخانه بزرگ از دوربین‌های آنالوگ استفاده کرد که انجام این کار فقط دورریز تجهیزات خریداری شده است اغلب برای منازل مسکونی و اماکن کوچک از دوربین آنالوگ استفاده می‌شود و برای محیط های بزرگ از دوربین تحت شبکه که فاصله طولانی تصاویر را با کیفیت عالی نمایش می‌دهد را استفاده کرد.

تعداد دوربین مدار بسته برای نصب

در اجرای نصب دوربین مداربسته تعداد دوربین های به کار رفته بسیار مهم است چرا که باید تمام نقاط کور که از دید انسان خارج است را پوشش دهد تا امنیت کامل برقرار شود . تعیین کردن تعداد دوربین ها بر عهده کارشناس نصب است چرا که وظیفه دارد تا تمامی نقاط دور از چشم انسان را تشخیص داده و با قرار دادن دوربین مناسب کوری نقطه مورد نظر را برطرف کند امروز دوربین های جدیدی در بازار وجود دارد که از ویژگی wide استفاده می‌کنند که در بسیاری مواقع با پوشش دادن عرض بیشتر تعداد دوربین ها را کاهش می دهد .

نحوه اجرای پروژه نصب دوربین مداربسته

کیفیت اجرای پروژه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به محیط مورد نظر بسیار بستگی دارد در بسیاری از پروژه ها امکان کابل کشی وجود دارد و اجرا کننده می تواند با کمک تجهیزات دیگر به کابل کشی مرتب و شکیل را انجام دهد پروژه های دیگری هم هستند که نمی‌توان کابل کشی را انجام داد که در این مواقع باید از دوربین های وایرلس بدون سیم کشی که با وای فای (WIFI) به دستگاه دی وی آر (DVR) وصل می شوند و ارتباط برقرار می کنند استفاده کرد دوربین انتخابی هم بسیار تاثیرگذار است امروزه دوربین‌هایی با ظاهر زیبا و شیک در بازار یافت می شود که بتواند با ظاهر محیط همسان شده و حتی زیبایی خاصی به محیط بدهد .

کیفیت تجهیزات نصب دوربین مداربسته

هرچقدر هم تمام نکات و اصول نصب دوربین مداربسته را رعایت کنید اما کیفیت تجهیزات را درست انتخاب نکنید پروژه شما با موفقیت به اتمام نمی رسد بسیاری از کارفرماها از دوربین مداربسته ارزان استفاده می کنند چون این دوربین ها از نظر قیمتی بسیار اقتصادی هستند و چون تولید شده از یک برند معتبری نیست به مرور زمان کیفیت دوربین پایین می‌آید و مجبور به تعویض دوربین خواهید شد اما با اضافه کردن مبلغ کمی به پروژه میتوان تجهیزات با برند معتبری خریداری کرد که از گارانتی ۲ ساله برخوردار شد و هم مطمئن هستیم که تا چندین سال کیفیت تصاویر حفظ خواهد شد .

گروه اجرا کننده نصب دوربین مداربسته

با رعایت کردن تمام نکات گفته شده اگر مجری پروژه از تجربه کافی برخوردار نباشد نمی‌تواند پروژه را با کیفیت بالای اجرا کند و حتی ممکن است به تجهیزات آسیب برساند که خوشبختانه گروه مهندسی کارو با اجرای صدها پروژه کوچک و بزرگ موفق این تضمین را به شما می دهد تا پروژه شما را با بالاترین کیفیت به اتمام برساند که این تضمین ، تا حاصل سالها تلاش و تجربه در اجرای پروژه است .