خرید و راه اندازی ریگ ماینینگ

اگر به خرید و راه اندازی ریگ ماینینگ احتیاج دارید، تا اینجا مسیر درستی را آمده اید

ریگ ماینیگ” جمله ای که این روزها بسیار از زبان مردم می‌شنویم پدیده ای که زمان زیادی از ظهور آن نگذشته است که بسیاری از مردم را به طرف خود کشانده است همانطور که از نام آن یعنی ریگ اتریوم مشخص است دستگاهی است که با کمک آن می توانیم ارز دیجیتال اتریوم را استخراج کنیم .اتریوم یکی از ارزهای دیجیتالی پرسودیست که در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است . ارز اتریوم دومین ارز بعد از بیت کوین است که به ملکه ارزهای دیجیتال معروف است . سرای شبکه مفتخر است با  داشتن تیمی قدرتمند و متخصص در امر استخراج و نصب ریگ اتریوم ، مناسب ترین دستگاه ریگ را با بالاترین بازده در ماه را در اختیارتان بگذارد تا با خیالی راحت به استخراج این ارز پر سود بپردازید .اگر نیاز به راه اندازی ریگ ماینینگ و یا خرید ریگ ماینینگ دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید

راه اندازی ریگ ماینینگ
چرا برای خرید ریگ ماینینگ ما را انتخاب کنید
استفاده از کارشناسان مجرب

استفاده از کارشناسان با تجربه در این حوزه

راه اندازی اصولی ریگ ماینینگ

راه اندازی اصولی با تضمین بالاترین بهره وری

تضمین قیمت و کیفیت

تضمین بهترین قیمت تجهیزات ماینینگ

در ادامه به معرفی قطعات تشکیل دهنده ریگ ماینینگ می‌پردازیم و اصلاً ریگ استخراج ماینینگ چی هست و چگونه می توانیم آن را راه اندازی کنیم و به سود دهی برسیم .

ریگ استخراج اتریوم

ریگ اتریوم دستگاهی است که با کمک آن می توانیم ارز دیجیتال  اتریوم را استخراج کنید البته باید بدانیم که انجام این کار یک سرمایه‌گذاری است و کار سرمایه‌گذاری نیاز به ریسک دارد . استخراج اتریوم یا هر ارز دیگری به این معنا نیست که یک دستگاهی را تهیه کنیم و آن را به برق بزنیم و صاحب ثروت شویم عوامل دیگری مانند قیمت‌ اتر ، هزینه برق ، هزینه سخت افزاری ، تغییرات شبکه و استهلاک دستگاه بسیار تاثیرگذار است شاید تصور ما از استخراج اتریوم کار ساده ای باشد اما دارای نکات و پیچیدگی هایی است که در صورت رعایت نکردن آن باعث خرابی قطعات دستگاه و حتی آتش‌سوزی شود .

به طور کلی برای استخراج اتریوم باید مراحل زیر را انجام دهیم

1) تهیه ریگ استخراج اتریوم با کمک سخت افزار های قدرتمند

۲) تهیه کیف پول اتریوم برای دریافت اطلاعات استخراجی

۳) شروع انجام کار با اجرای نرم افزار ماینینگ و رسیدن به استخر استخراج اتریوم

فرایند کاری روی اتریوم جهت استخراج

برای استخراج یا به اصطلاح ماینینگ نیاز به داشتن یک سیستم قوی و برق است شاید در ذهن خود تصور کنید که این کار را با سیستم های خانگی و یا لب تاپ انجام دهیم ولی در حقیقت این کار بی فایده است و هیچ توجیه مالی ندارد پس لطفاً این گزینه را برای انجام کار استخراج کنار بگذارید

عموماً برای استخراج اتریوم گزینه‌های وجود دارد که این کار را انجام دهند مانند دستگاه مخصوص یا همان آی سیک(ASIC) و کارت های گرافیک مجهز به چیپ ست (gpu) که اصلی‌ترین گزینه این روزها استخراج با کارت گرافیک است البته با کارت های گرافیک می‌توان ارزهای دیگری را استخراج کرد ولی دستگاه آی سیک برای ارز های بیت کوین ، بیت کوین کش ، و لایت کوین کاربرد دارد و استخراج ارزهای گفته شده با کارت گرافیک اصلا به صرفه نیست .

در کل برای استخراج اتریوم عموم مردم از کارت گرافیکی استفاده می‌کنند که ما هم در ادامه به این موضوع می‌پردازیم اما اشاره به دستگاه آی سیک هم می‌اندازیم
برای استخراج باید یک ریگ کارت گرافیک جمع آوری کنیم در اصطلاح کلمه ریگ به معنای مجموعه ای سخت افزار هاست که کار خاصی انجام می دهند .
ریگ اتریوم در واقع همان سیستم خانگی است و از همان قطعات استفاده می‌کند اما با چند کارت گرافیکی بیشتر .
ریگ اتریوم را می توانیم مانند سایر سیستم های خانگی قطعات آن را خریداری کنید و آن را سرهم‌بندی کنیم یا می توانیم را به صورت آماده خریداری کنیم .

ریگ اتریوم برای استخراج از سخت افزارهای زیر تشکیل شده است

1) کارت گرافیک : اصلی‌ترین سخت افزاری که برای استخراج به کار می رود کارت گرافیک است البته نه کارت های گرافیک معمولی که در سیستم خانگی از آن استفاده می‌شود که عملا صرفه اقتصادی هم ندارند پس باید کارت گرافیک قدرتمند و متناسب این کار را تهیه کنید  کارت های گرافیک در بازار وجود دارد که برای کار استخراج ساخته شده اند . کارت گرافیک amd و کارت گرافیک nvidia ، پیشنهاد می‌شود از کارتی استفاده کنید که بیشتر در ریگ ها استفاده شده و امتحان خود را پس داده است .